Giriş

Giriş

 
     
Kullanıcı adımı unuttum.  

Smart Eczane / Astım / KOAH toplantısı

16 Ağu

Smart Eczane / Astım / KOAH toplantısı

Türk Eczacıları Birliği'nde gerçekleşen Smart Eczane / Astım / Koah toplantısına Oda Genel Sekreterimiz Ecz.Sibel BİLİK, Koordinatör Eczacı olarak Ecz.Zeynep SÖNMEZ, Ecz. İ. Çağlar Gök, Ecz. Esra YILDIRIM ve Ecz.Kübra EFENDİOĞLU Eğitimci eczacı olarak katıldılar.

Türk Eczacıları Birliği tarafından yürütülmekte olan Smart Eczane Projesi’nin Astım / KOAH’la ilgili eğitimleri, 2015 yılı Nisan ayında düzenlenen eğitici eğitimi ile 8 eczacı odamızda başlamıştı. Arkasından Mayıs - Ekim 2015 tarihleri arasında Antalya, Batman, Edirne, Eskişehir, Hatay, Konya, Manisa ve Samsun Eczacı Odalarından 254 eczacımız, bölge koordinatörü ve eğitici 24 eczacı meslektaşımızdan Sürekli Mesleki Gelişim ve Astım / KOAH alanında eğitim almışlardı.

Smart Eczane Projesinin, ülke genelinde tüm eczanelere yaygınlaştırılması için eğitici eczacı yetiştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen Sürekli Mesleki Gelişim ve Astım / KOAH Eğitici Eğitiminin ikinci ayağı bugün Ankara’da başladı. 9 - 18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek eğitici eğitimi programına, 36 eczacı odasından 160 eczacı katılım sağlayacak. Kasım ayında gerçekleştirilmesi planlanan üçüncü ayağında ise, ülke genelinde 54 eczacı odamızın tamamı eğitici eczacı eğitimini almış olacak.

Okunma 566 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 26 Ekim 2016 12:45

48. BÖLGE OSMANİYE ECZACI ODASI

50 yıldır Adana 4.Bölge Eczacılar Odası’na bağlı olarak görevini yürüten Osmaniye Eczacılar Temsilciliği ildeki eczacı sayısının 150'ye çıkmasının ardından oda statüsüne kavuştu. Karar Türkiye Eczacılar Odası’nın 36.Olağan Genel Kurulu'nda alındı.

Bundan sonra faaliyetlerini Osmaniye 48. Bölge Eczacılar Odası adı ile yürütecek il eczacıları, oda hüviyetini almanın mutluluğunu yaşıyor.

İLETİŞİM

  • Adres:

    Dr. Devlet Bahçeli Bulvarı 2. Etap
    EGM Apartmanı Kat: 2 No: 1     OSMANİYE

  • Telefon:

    +90 328 812 65 61

    +90 328 812 65 42