Giriş

Giriş

 
     
Kullanıcı adımı unuttum.  

Diyaliz Merkezinde Çıkarılan Reçeteler

17 May

Diyaliz Merkezinde Çıkarılan Reçeteler

Diyaliz merkezinden çıkan tüm reçeteler sıralı dağıtım grubuna girmektedir. Bu reçeteler EPO içeren tüm reçeteler yanında EPO harici ilaç olsa dahi sıralı dağıtım grubuna girmektedir.

EPO dışında yazılan EPO grubu hiçbir ilaç içermeyen diyaliz merkezinden çıkan tüm reçeteler aylık üst bir limitle verilebilecektir.

Uygulamanın yeni olması nedeni ile bazı diyaliz merkezinden çıkan EPO harici ilaçlar içeren reçeteler C grubuna atılmamaktadır. Bu reçetelerin sıralı dağıtım butonu tıklanarak girilmesi önemlidir. Aksi taktirde SGK’nın cezai müeyyidesi vardır.

EPO içermeyen diyaliz merkezinden çıkan tüm reçetelerin aylık üst limiti 1 Mayıstan itibaren 2000 TL olup bugüne kadar 2000 TL’yi geçen eczanelerin C Grubu döküm listesi bir sonraki ayda eksik vermelerini tahattüt eden dilekçe vermeleri şartıyla onaylanacaktır.

Okunma 715 defa Son Düzenlenme Perşembe, 27 Ekim 2016 22:28

48. BÖLGE OSMANİYE ECZACI ODASI

50 yıldır Adana 4.Bölge Eczacılar Odası’na bağlı olarak görevini yürüten Osmaniye Eczacılar Temsilciliği ildeki eczacı sayısının 150'ye çıkmasının ardından oda statüsüne kavuştu. Karar Türkiye Eczacılar Odası’nın 36.Olağan Genel Kurulu'nda alındı.

Bundan sonra faaliyetlerini Osmaniye 48. Bölge Eczacılar Odası adı ile yürütecek il eczacıları, oda hüviyetini almanın mutluluğunu yaşıyor.

İLETİŞİM

  • Adres:

    Dr. Devlet Bahçeli Bulvarı 2. Etap
    EGM Apartmanı Kat: 2 No: 1     OSMANİYE

  • Telefon:

    +90 328 812 65 61

    +90 328 812 65 42