Giriş

Giriş

 
     
Kullanıcı adımı unuttum.  

Yeşil ve Kırmızı Reçeteler İle Hemofili Kan Ürünü Reçeteleri

17 May

Yeşil ve Kırmızı Reçeteler İle Hemofili Kan Ürünü Reçeteleri

Mart ayında yayınlanan genelgeler doğrultusunda; Yeşil ve Kırmızı reçeteler karşılanırken birinci nüshanın arka tarafına mutlaka ilacı alan kişinin isim, soyisim, adres ve imzasının alınması gerekmektedir.

Yine bu reçetelere ait Sağlık Müdürlüğü'ne verilmek üzere hazırlanacak icmal formu EK1 deki formatta hazırlanması gerekmektedir.

Hemofili ve Kan ürünü reçeteleri karşılanırken reçete üzerine ilgili yerlere ilacın fiyatı kullanılan kan ürünü seri numarası, hasta karne numarası gibi bilgilerin tam ve eksiksiz olarak düzenlenmesi gerekmektedir.

Bu grup ilaçlara ait reçeteleri içeren Mayıs dönemi reçetelerin Sağlık Müdürlüğü’ne verilecek belgelerin EK2'de açıklanan formatta olması gerekmektedir.

Aksi durumda kurum kabul etmeyecektir.

EK-1

EK-2

Okunma 620 defa Son Düzenlenme Perşembe, 27 Ekim 2016 22:35

48. BÖLGE OSMANİYE ECZACI ODASI

50 yıldır Adana 4.Bölge Eczacılar Odası’na bağlı olarak görevini yürüten Osmaniye Eczacılar Temsilciliği ildeki eczacı sayısının 150'ye çıkmasının ardından oda statüsüne kavuştu. Karar Türkiye Eczacılar Odası’nın 36.Olağan Genel Kurulu'nda alındı.

Bundan sonra faaliyetlerini Osmaniye 48. Bölge Eczacılar Odası adı ile yürütecek il eczacıları, oda hüviyetini almanın mutluluğunu yaşıyor.

İLETİŞİM

  • Adres:

    Dr. Devlet Bahçeli Bulvarı 2. Etap
    EGM Apartmanı Kat: 2 No: 1     OSMANİYE

  • Telefon:

    +90 328 812 65 61

    +90 328 812 65 42